Životopis » Pracovný úrad - práca, zamestnanie, volné miesta, profesia
Pracovný úrad, Úrad práce Kliknite sem pre najrýchlejší prístup ku stránke ÚRADPRÁCE.sk
pracazivotopisyprieskum platovkarierapráca v zahraničí

Pracovný úrad - práca, zamestnanie, volné miesta, profesiaPracovný úrad - úrad práce: ŽivotopisŽivotopis ako správne napísať životopis a uchádzať sa o zamestnanie:

Správne napísaný životopis je kľúčovým nástrojom, ktorý pootvorí dvere u oslovenej spoločnosti a umožní nájsť si vhodné zamestnanie. Zle napísaný životopis / CV diskvalifikuje záujemcu už v prvom kole a zamestnávateľ zatvoril pred žiadateľom pomyselné dvere k hľadanej pracovnej poziícií ešte pred osobným stretnutím.Server Profesia.sk uvádza, že takmer 50% žiadateľov o prácu ma nesprávne napísaný životopis. O tom ako správne napísať životopis tak aby zaujal zamestnávateľa si môžete prečítať v sekcí Info Profesia.sk v sekci Životopis alebo si pozrite základné dokumenty a informácie o Europass. Europass pomáha prezentovať jasne a zrozumiteľne svoje zručnosti a kvalifikácie v Európe pri uchádzaní sa o pracovné miesto na trhu práce EÚ vrátane Slovenska.

 

Svoj životopis/CV si môžete bezplatne vložiť aj na stránkach personálnych serverov a agentúr:

Profesia.sk
Kariera.sk
Topjobs.sk
CVonline
Job.sk
Jobagent.sk

Agentura Jobs
AskforJob
Lugera&Maklér
ManMark Economy
Trenkwalder
Vybrané okolité regióny:
Pozrite si pracovné ponuky a voľné pracovné miesta v inom meste alebo regióne na Slovensku alebo pracovné ponuky v zahraničí.

Návrat na titulnú stránku Úradpráce.sk , Ponuky práce podľa kategórie a profesie , Ponuky práce podľa miesta výkonu práce

 
© 2006-2013 Pracovný úrad.sk - info stránka na téma práca, profesia, brigáda, brigády, zamestnanie, praca, job
jobs, trh práce, burza práce, pracu, CV, zivotopis, kariéra, hľadám prácu, ponuky, ponuka práce, volné miesta